Kuchař PuzzleSalads v PuzzleSalads BB Centrum Filadelfie

popis pozice
  • Připravuje jak masité tak i vegetariánské polévky.
  • Podílí se na přípravě našich dalších produktů.
  • Zodpovídá za kvalitu a čerstvost nejen jednotlivých ingrediencí, ale i dalších připravovaných pokrmů.
  • Spolupracuje s manažerem provozovny a dohlíží na dodržování hygienických zásad.
  • Koordinuje objednávání jednotlivých surovin s dodavateli.
Výhody
  • Netypická kuchařina se stálou pracovní dobou (Po-Pá, 8-16)
  • Férové jednání a přátelské prostředí stabilní společnosti
  • Prostor pro kvalitní práci
  • Výplata mzdy včas
  • Solidní finanční ohodnocení
Co očekáváme
  • Zájem o gastronomii a snaha dělat věci pořádně a naplno
  • Kvalitní kuchařské zásady
  • Spolehlivost a svědomitost
  • Dochvilnost
  • Zodpovědnost
  • Chuť do práce
Víš o někom, komu by se tato pozice líbila?
Sdílej pracovní místo pro přátele

Pozice je volná i na dalších provozovnách

Kuchař PuzzleSalads

PuzzleSalads BB Centrum Filadelfie
Želetavská 1525/1, Praha 4
plný úvazek Detail

PuzzleSalads Centrální kuchyň
Michle, Praha 4

Máte zájem? Napiš nám

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám

Brigády