Puzzler brigádník v PuzzleSalads BB Centrum Alpha

popis pozice
  • Připravuje kvalitní suroviny a dohlíží na jejich čerstvost.
  • Servíruje teplé a studené pokrmy
  • Dále pak připravuje vymazlené saláty podle chuti našich zákazníků.
  • Podílí se na efektivním fungování provozovny spolu se Senior obsluhou a manažerem provozovny.

Výhody
  • Nástupní hodinová mzda 100,- Kč
  • Flexibilní plánování směn (práce Po-Pá - v případě Europarku Po-Ne)
  • Přátelský kolektiv, sleva na firemní produkty
  • Možnost se naučit pracovat s kvalitními surovinami, férový přístup, výplata včas
Co očekáváme
  • ochota učit se nové věci, spolehlivost, pracovitost, loajalita, pozitivní přístup, zodpovědnost, možnost odpracovat alespoň dvě směny/týden, možnost pracovat hlavně přes obědy 10-14 (zbytek je na Vás), komunikativnost, perfektní mluvený projev v ČJ, základní znalost AJ
Víš o někom, komu by se tato pozice líbila?
Sdílej pracovní místo pro přátele

Pozice je volná i na dalších provozovnách

Puzzler brigádník

PuzzleSalads Holešovice
Jankovcova 14b, Praha 7
brigáda Detail
Želetavská 1525/1, Praha 4

PuzzleSalads BB Centrum Alpha
Vyskočilova 1461/2a, Praha 4

PuzzleSalads Stodůlky
Siemensova 4, Praha 13
Nákupní 389/1, Praha-Štěrboholy

Máte zájem? Napiš nám

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám

Brigády