Senior Puzzler v PuzzleSalads Europark Štěrboholy

popis pozice
  • Největší profík přes naše produkty a procesy.
  • Má největší znalosti o všech našich ingrediencích, postupech a chodu bistra.
  • Je součástí úzkého vedení pobočky.
  • Je mentorem pro nové Puzzlery, vede je ke správnému ovládnutí práce s čerstvou zeleninou a ovocem, radí a celkově jim pomáhá stát se platným členem týmu.
  • Pracuje zpravidla na HPP, plný i zkrácený úvazek.

Výhody
  • Dobré mzdové podmínky HPP, možnost částečného úvazku.
  • Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí našich bister, perspektivní spolupráce s rozvíjející se společností.
  • Firemní přístup – 100% včasné výplaty.
  • Důkladné zaškolení a mentoring, spousta zkušeností a znalostí zhodnocujících tvoji cenu na trhu práce.
  • Jedna z vedoucích pozic poskytující v případě zájmu ideální možnost ke kariérnímu růstu v rámci společnosti.
  • Zaměstnanecké benefity, firemní akce.
Co očekáváme
  • Zásadní je spolehlivost, zodpovědnost a zacílení na výsledek (tedy na kvalitní služby našim zákazníkům).
  • Chuť a schopnost získávat a aplikovat nové znalosti.
  • Komunikativní a proaktivní přístup, sympatické vystupování.
  • Zkušenosti z gastronomie, resp. retailu jsou výhodou, nikoliv však podmínkou, vše potřebné Tě rádi naučíme sami!
Víš o někom, komu by se tato pozice líbila?
Sdílej pracovní místo pro přátele

Pozice je volná i na dalších provozovnách

Senior Puzzler

PuzzleSalads Holešovice
Jankovcova 14b, Praha 7
plný úvazek částečný úvazek Detail
Nákupní 389/1, Praha-Štěrboholy

Máte zájem? Napiš nám

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám

Brigády