Senior Puzzler v PuzzleSalads Europark Štěrboholy

popis pozice
  • Příprava kvalitních ingrediencí (krájení, strouhání, vážení…), míchání salátů dle naší nabídky.
  • Obsluha zákazníků a práce na pokladně.
  • Servírování teplých a studených pokrmů.
  • Práce na krátký/dlouhý týden.
Výhody

  •  Plat 21.700 až 24.000 Kč za měsíc.
  • Práci na plný i zkrácený úvazek.
  • Práci v mladém kolektivu a v moderním gastronomickém provozu.
  • 50 % sleva na stravování v našich bistrech.
  • Kariérní růst.
Co očekáváme

  •  Kariérní růst.
  • Ochotu učit se nové věci a zdokonalovat se.
  • Smysl pro humor a pozitivní přístup.
  • Spolehlivost a potěšení z komunikace se zákazníky.
  •  Příjemný mluvený projev v ČJ, základní znalost AJ.
  •  Praxe v gastronomii výhodou.
Víš o někom, komu by se tato pozice líbila?
Sdílej pracovní místo pro přátele

Pozice je volná i na dalších provozovnách

Nákupní 389/1, Praha-Štěrboholy
plný úvazek částečný úvazek Detail

Senior Puzzler

PuzzleSalads Revoluční
Revoluční 7, Praha 1

Máte zájem? Napiš nám

Zanechte nám kontakt, ozveme se vám

Brigády